Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Novinky
SW zásahy Samsung

od 10.10.2016 U mobilních telefonů Samsung provádíme tyto SW zásahy: Odblokování "gesta" nebo "hesla" přístroje bez ztráty dat!, odblokování Sítí, oprava zhrouceného IMEI, oprava NVM, oprava EFS, oprava WiFi adresy atd.

více
eShop v novém

od 1.10.2016 Internetový obchod "elektronik-shop.cz" byl komletně upraven a nově byly doplněny náhradní díly pro opravy mobilních telefonů Sony. Sortiment je průběžně doplňován o další položky. Shop naleznete na adrese: http://www.elektronik-shop.cz

více
Ceník Sony (řada Z)

od 11.4.2016 Do ceníku oprav modelové řady (Xperia Z) přidána Xperia Z5 Premium, M4 Aqua a M5.

více
Internetový obchod

od 6.1.2016 Do naší nabídky jsme zařadili ochranná tvrzená skla na LCD. Doporučujeme aplikaci těchto ochranných skel. Jsou mnohem pevnější než samotný LCD displej (tvrdost H9). Ochranná skla je také možné...

více

Služby

Úvod ÚVODSlužby

• Pozáruční opravy mobilních telefonů Sony Xperia, Samsung, iPhone, Nokia, Huawei, LG

Mezi naše hlavní činnosti patří autorizovaný pozáruční servis mobilních telefonů Sony Xperia. Specializujeme se na většinu značek českého trhu. Mezi ně patří například Samsung, iPhone, Nokia, Huawei, LG. Opravujeme většinu HW závad, jako je například výměna LCD displejů, poškozených zadních krytů. baterií, kamer, sluchátek, reproduktorů, USB konektorů apod.

 

• Přehrávání software

Může se stát, že výrobce po řadě testů zjistí, že je potřeba vydat novou verzi softwaru a vylepšit tak některé funkce nebo nedostatky v původní verzi. Jsme propojeni on-line se společností Sony a proto máme vždy ten nejnovější software pro váš telefon.

 

• Odblokování hesla / gesta

 

• Odblokování Gmail účtu

 

• Zálohování dat

Máte například nový telefon a chcete přenést kontakty, obrázky apod. ze starého mobilu do nového? Bojíte se, že přijdete o svá data? Nemusíte. Navštivte nás a my vám vaše data zálohujeme na CD / DVD. Přeneseme Vám uživatelská data i mezi telefony různých značek s operačním systémem Android. Doporučujeme, předem se informovat na možnost přenosu uživatelských dat, protože variant je mnoho a některé kombinace přenosu uživatelských dat jsou časově náročné.

 

• Poradenský servis, kvalifikovaný a vyškolený personál