Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Novinky
SW zásahy Samsung

od 10.10.2016 U mobilních telefonů Samsung provádíme tyto SW zásahy: Odblokování "gesta" nebo "hesla" přístroje bez ztráty dat!, odblokování Sítí, oprava zhrouceného IMEI, oprava NVM, oprava EFS, oprava WiFi adresy atd.

více
eShop v novém

od 1.10.2016 Internetový obchod "elektronik-shop.cz" byl komletně upraven a nově byly doplněny náhradní díly pro opravy mobilních telefonů Sony. Sortiment je průběžně doplňován o další položky. Shop naleznete na adrese: http://www.elektronik-shop.cz

více
Ceník Sony (řada Z)

od 11.4.2016 Do ceníku oprav modelové řady (Xperia Z) přidána Xperia Z5 Premium, M4 Aqua a M5.

více
Internetový obchod

od 6.1.2016 Do naší nabídky jsme zařadili ochranná tvrzená skla na LCD. Doporučujeme aplikaci těchto ochranných skel. Jsou mnohem pevnější než samotný LCD displej (tvrdost H9). Ochranná skla je také možné...

více

O nás

Úvod ÚVODO nás

Naše společnost a tým lidí, kteří ji představují, má již více než 19ti leté zkušenosti při odstraňování závad na mobilních telefonech.

 

Při řešení závad je postupováno výhradně dle postupů daných výrobcem. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni za podpory výrobce.

 

Při opravách mobilních telefonů používáme výhradně originální náhradní díly.

 

Prostory, ve kterých se zařízení opravuje, jsou antistatické. Zakázky jsou po celou dobu opravy evidovány servisním programem. Stav zakázek je přenášen na naše www stránky a zákazník se tak může kdykoli podívat, v jaké fázi opravy se zakázka nachází.