Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Novinky
SW zásahy Samsung

od 10.10.2016 U mobilních telefonů Samsung provádíme tyto SW zásahy: Odblokování "gesta" nebo "hesla" přístroje bez ztráty dat!, odblokování Sítí, oprava zhrouceného IMEI, oprava NVM, oprava EFS, oprava WiFi adresy atd.

více
eShop v novém

od 1.10.2016 Internetový obchod "elektronik-shop.cz" byl komletně upraven a nově byly doplněny náhradní díly pro opravy mobilních telefonů Sony. Sortiment je průběžně doplňován o další položky. Shop naleznete na adrese: http://www.elektronik-shop.cz

více
Ceník Sony (řada Z)

od 11.4.2016 Do ceníku oprav modelové řady (Xperia Z) přidána Xperia Z5 Premium, M4 Aqua a M5.

více
Internetový obchod

od 6.1.2016 Do naší nabídky jsme zařadili ochranná tvrzená skla na LCD. Doporučujeme aplikaci těchto ochranných skel. Jsou mnohem pevnější než samotný LCD displej (tvrdost H9). Ochranná skla je také možné...

více

Doprava

Úvod ÚVODDoprava

Zákazníci mohou mobilní telefon doručit osobně na adresu provozovny: SAMI GSM Servis s.r.o., prodejna Comfor Shop, Libušská 1995/276, Praha 4 - Libuš, 142 00.

 

Zákazníci mají možnost využít služeb přepravních společností a zaslat telefon na adresu provozovny: SAMI GSM Servis s.r.o., prodejna Comfor Shop, Libušská 1995/276, Praha 4 - Libuš, 142 00.

 

Pokud mobilní telefon zasíláte přepravní společností, nezapomeňte uvést "ČITELNĚ" podrobný popis závady, přesnou adresu, email, telefon.

 

V případě zaslání mobilního telefonu do opravy, Vás žádáme o stanovení cenového limitu, který jste ochotni akceptovat. Značně se tak urychlí doba potřebná k opravě přístroje.

 

Pokud nebude možné váš telefon opravit ve stanoveném cenovém limitu, budeme Vás informovat SMS zprávou nebo mailem o možné změně ceny opravy a vyčkáme 7 dní na Vaši odpověď. Pokud na cenový návrh neobdržíme odpověď a nebo bude odpověď záporná, bude neopravený přístroj připraven k vyzvednutí, nebo odeslán na cílovou adresu s naúčtovaným diagnostickým poplatkem 230 Kč s DPH.

 

Standardně zasíláme telefony zpět na dobírku Českou poštou (balík do ruky) - pouze pro ČR. NOVĚ lze využít služeb "Zásilkovna CZ (pro ČR)" nebo "Zásilkovna SK (pro SK)". Zákazník si může vybrat cílovou pobočku zásilkovny a na tuto pobočku bude telefon po opravě zaslán na dobírku.

 

Při převzetí přístroje hradí zákazník dobírku ve výši ceny za provedenou opravu + při přepravě Českou poštou (balík do ruky) 180 Kč s DPH za dopravné, balné a pojištění zásilky.

+ při přepravě Zásilkovna CZ 90 Kč s DPH za dopravné, balné a pojištění zásilky.

+ při přepravě Zásilkovna SK 120 Kč s DPH za dopravné, balné a pojištění zásilky.

 

K opravenému telefonu bude přiložen daňový doklad / servisní protokol.

 

 

Další informace naleznete na stránce Servisní podmínky.