Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Novinky
SW zásahy Samsung

od 10.10.2016 U mobilních telefonů Samsung provádíme tyto SW zásahy: Odblokování "gesta" nebo "hesla" přístroje bez ztráty dat!, odblokování Sítí, oprava zhrouceného IMEI, oprava NVM, oprava EFS, oprava WiFi adresy atd.

více
eShop v novém

od 1.10.2016 Internetový obchod "elektronik-shop.cz" byl komletně upraven a nově byly doplněny náhradní díly pro opravy mobilních telefonů Sony. Sortiment je průběžně doplňován o další položky. Shop naleznete na adrese: http://www.elektronik-shop.cz

více
Ceník Sony (řada Z)

od 11.4.2016 Do ceníku oprav modelové řady (Xperia Z) přidána Xperia Z5 Premium, M4 Aqua a M5.

více
Internetový obchod

od 6.1.2016 Do naší nabídky jsme zařadili ochranná tvrzená skla na LCD. Doporučujeme aplikaci těchto ochranných skel. Jsou mnohem pevnější než samotný LCD displej (tvrdost H9). Ochranná skla je také možné...

více

Ceníky placených pozáručních oprav

Úvod CENÍKY

Opravujeme většinu HW závad, jako je například výměna LCD displejů, poškozených zadních krytů. baterií, kamer, sluchátek, reproduktorů, USB konektorů apod.

 

Ceníky naleznete v levém sloupci v roletce a jsou rozděleny podle výrobců mobilních telefonů a dále podle řady jednotlivých modelů (např. Sony Xperia Z1 Compact / D5503 naleznete v ceníku Sony - řada Xperia "Z" - Z1 Compact / D5503).

 

V ceníku naleznete ceny za jednotlivé opravy. Uvedené ceny jsou včetně DPH. V ceně za opravu je zahrnuta cena náhradních dílů a pracovního úkonu. Pokud jste zde požadovanou opravu nenalezli, kontaktujte nás.

 

UPOZORNĚNÍ: I když používáme výhradně originální náhradní díly a jsme pozáručním autorizovaným servisem Sony, voděodolnost může zaručit pouze hlavní servis. Záruka na náhradní díl je 6 měsíců a na pracovní úkon 3 měsíce (záruka se nevztahuje na voděodolnost a mechanické poškození).